חדלות פירעון

משרדנו מדורג מזה שנים רבות בין משרדי עורכי הדין המובילים בתחום חדלות פירעון לרבות הליכי פירוק, פשיטות רגל וכינוס נכסים הן של יחידים והן של חברות. עו"ד אביחי ורדי ממונה מעת לעת על ידי בתי המשפט השונים כבעל תפקיד בתחומים שונים לרבות בתחום של שיקום והבראת חברות ויחידים.

דיני חברות

חוק תאגידי עם מומחיות מקיפה בדיני חברות, משרדנו מצטיין בטיפול בעניינים משפטיים שונים, לרבות תביעות נגזרות וייצוג דירקטורים בהליכים משפטיים מגוונים. יש לנו רקורד מוכח של הישגים בסיוע לחברות ציבוריות. בנוסף, הידע שלנו משתרע לאגודות שיתופיות, ומאפשר לנו לספק שירותים משפטיים מיוחדים המותאמים לדרישות הייחודיות שלהן.

נדל"ן

נדל"ן עם ניסיון עשיר בעסקאות מקרקעין, משרדנו בקיא בטיפול בסוגים שונים של עסקאות לרבות עסקאות קומבינציה, תמורות ותיקים מורכבים הדורשים פתרונות חדשניים. יש לנו מומחיות רבה בפירוק בעלות משותפת בנדל"ן, תוך הבטחת תהליכים חלקים ותוצאות טובות. יתר על כן, הבקיאות שלנו משתרעת על תחום תמ"א 38, ומאפשרת לנו לנווט בנבכי התחום הספציפי הזה.


הוצאה לפועל

למשרדנו ניסיון רב בהליכי ההוצאה לפועל אשר דורשים יצירתיות ומגוון פתרונות למקרים מיוחדים. בין היתר סוגיית הגנת דירת המגורים מקבלת משנה תוקף במקרים הראויים לכך.

בנקאות

למשרדנו ניסיון רב בתחום של תביעות כספיות לרבות תביעות המוגשות ע"י המערכת הבנקאית כנגד חייבים ו/או ערבים וכן במקרים של הליכי מימוש נכסים.בַּנקָאוּת בעל ניסיון עשיר בתחום התביעות הכספיות, משרדנו מתמחה בטיפול בתיקים הנוגעים למערכת הבנקאית וחייבים או ערבים. יש לנו ידע מעמיק בחוקים ובתקנות הבנקאות, המאפשר לנו לייצג ביעילות את האינטרסים של לקוחותינו בעניינים כאלה. בנוסף, יש לנו מומחיות משמעותית בהליכי מימוש נכסים, תוך הבטחת תוצאות יעילות ומוצלחות.

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית מהווה את ליבת העיסוק של משרדנו. אנו מתמחים בטיפול בתביעות מורכבות והליכי בוררות הקשורים לסכסוכים עסקיים ומסחריים. המומחיות שלנו משתרעת על פתרון מאבקי שליטה בתוך חברות, סכסוכים בין בעלי מניות ושותפים, תביעות של משקיעים בשוק ההון, ייצוג בעלי מניות וטיפול בסוגיות משפטיות במגזר הבנקאי. עם ההבנה המעמיקה שלנו במשפט המסחרי והניסיון הרב בליטיגציה, אנו מצוידים היטב לספק ייצוג אסטרטגי ויעיל למגוון רחב של סכסוכים מסחריים.

הבראת/שיקום חברות

למשרדנו רקורד מוכח של הישגים בשיקום והבראה של חברות, וסוללים את הדרך להצלחתן העתידית. סייענו בהצלחה למספר רב של חברות, כמו פיוניר, נידאן גמא, טלבר, שיבולים ואחרות, במגזרים שונים לרבות מימון תשתיות ומימון בנייה. הגישה שלנו לשיקום חברה כוללת תכנון אסטרטגי, ארגון מחדש פיננסי ויישום אמצעי הבראה יעילים. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מחזיקי עניין כדי לפתח פתרונות מותאמים אישית העונים על האתגרים הייחודיים העומדים בפני כל חברה. עם הניסיון הרב שלנו בשיקום חברות, אנו מבינים את המורכבות הכרוכה בכך ומחויבים ללוות את לקוחותינו בתהליך במומחיות ובמסירות.

תביעות יצוגיות

תובענות ייצוגיות בהדרכת אביחי ורדי, משרדנו טיפל וממשיך לטפל בהצלחה במגוון תביעות ייצוגיות. אנו מתגאים בהישג האחרון שלנו להבטחת אישור תביעה נגד חברת תנובה הנודעת. ניצחון זה מדגים את המסירות והמומחיות שלנו בקידום זכויותיהם של אנשים מושפעים וחיפוש צדק ברמה קולקטיבית. עם ניסיון רב בליטיגציה ייצוגית, משרדנו מצויד לטיפול בתיקים מורכבים ולנווט בנבכי ההליכים המשפטיים הקיבוציים. אנו פועלים ללא לאות לייצג את האינטרסים של לקוחותינו, שואפים לתוצאות טובות ולפיצוי משמעותי.