אביחי ורדי

עו"ד אביחי ורדי, המייסד המוערך של משרדנו, מוביל משנת 1992. בעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף, הוא חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1990. כיו"ר ועדת הפירוקים והישיבות של לשכת עורכי הדין מחוז תל אביב ומרכז, אביחי מביא מומחיות שלא תסולא בפז לצוות שלנו.

אביחי הוא סמכות מובהקת בענייני חברות, חדלות פירעון ובנקאות. הידע הרב שלו וכישוריו יוצאי הדופן בליווי וייצוג מייחדים אותו. עם הבנה עמוקה של תיקים משפטיים מורכבים, אביחי מחויב לספק הכוונה מקיפה והסברה איתנה ללקוחותינו.

vardi@vardilaw.com

רזיאל בנין

עו"ד רזיאל בנין, חבר מוערך בצוות שלנו, סיים את התואר הראשון באוניברסיטת בר אילן.

עם קריירה מכובדת הנפרשת על פני שני עשורים, עו"ד. רזיאל חבר מוערך במשרדנו משנת 1995. לצד מומחיותו המשפטית, הוא גם נוטריון בעל הכשרה.

עו"ד רזיאל מתמחה בתחומי משפט שונים, ובמיוחד בנדל"ן. הידע המקיף שלו משתרע על דיני חוזים, דיני קניין, מיסוי ורישום. בנוסף, בעל ניסיון רב בייצוג לקוחות בדיני עיזבון, ירושה וצוואות.

razi_b@netvision.net.il

תום קדם

עו"ד תום קדם 

עו"ד תום קדם הוא חבר נכבד בצוות שלנו.

בעל תואר LLB בהצטיינות ממכללת שערי משפט ותואר LLM מהאוניברסיטה העברית. תום חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2009. דרכו עם משרדנו החל בשנת 2007 כמתמחה, ומאז הוא התקדם להיות עורך דין מיומן.

מתוך הכרה ביכולותיו יוצאות הדופן, מונה תום כשותף בשנת 2018. תחומי התמחותו נעוצים בעיקר בענייני חדלות פירעון וליטיגציה. מתוך הבנה עמוקה של תחומים אלו, עו"ד תום קדם מספק הכוונה וייצוג רב ערך ללקוחותינו.

tom.lawoffice@gmail.com

 

עוז סולומון

עו"ד עוז סולומון 

עו"ד עוז סולומון הוא חבר מוערך בצוות שלנו.

בעל תואר ראשון ממכללת שערי משפט. הוא חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2017. עוז הצטרף למשרדנו בתחילה בשנת 2014, החל מתפקידי טרום התמחות והתמחות, ומאז התפתח לעורך דין מיומן.

עם התמקדות עיקרית בענייני חדלות פירעון, עו"ד. עוז סולומון מביא למשרדנו שפע של מומחיות וידע. מסירותו לתחום מיוחד זה מבטיחה שלקוחותינו יקבלו ייצוג משפטי מקיף ויעיל. 

סמוך על עו"ד עוז סולומון והצוות המנוסה שלנו לספק הדרכה ותמיכה יוצאי דופן בניווט בעיות הקשורות לחדלות פירעון.

oz@vardilaw.com

רועי שמש

עם תואר ראשון במשפטים (LLB) מהמכללה האקדמית אונו, המתמחה שלנו מביא בסיס אקדמי איתן למשרדנו. להוטים לצבור ניסיון מעשי ולהרחיב את הידע המשפטי שלהם, הם הצטרפו לצוות שלנו..

rois@vardilaw.com

רבקה בצלאל

רבקה היא כישרון מבטיח שסיימה לאחרונה תואר ראשון במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. היא הצטרפה למשרדנו כמתמחה, להוטה לצבור ניסיון מעשי ולתרום לצוות המשפטי שלנו. עם הרקע החינוכי החזק שלה ומסירותה ללמידה, רבקה מוכנה לתרום תרומה חשובה למשרדנו.

rivka@vardilaw.com